ŻARÓWKA AR111 - 10W GU10 3000K/ Biała AR8038 Eko-Light
Opis
Żarówka AR111 do oświetlenia punktowego, idealnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, hotelach jak i do oświetlenia produktów na wystawach sklepowych oraz eksponatów muzealnych. Produkt objęty jest dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Tworzywo |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 10W |
| Ściemnianie | Nie |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Kąt (°) | 40° |
| Strumień świetlny | 806LM |
| Średnica (cm) | Ø11.1 |
| Wysokość (cm) | 6.5 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary opakowania (cm) | 11 x 7 x 11.5 |