ZASILACZ LED 25W EKZAS2666 Eko-Light
Opis
Zasilacz wykonany jest z najwyższej jakości bezpiecznych materiałów dzięki czemu wykazuje się wysoką wydajnością oraz długą żywotnością.
Dane techniczne
| Typ | Zasilacz |
| Rodzaj | Zasilacz LED 25W |
| Materiał | Metal |
| Moc | 25W /12V / 2.1A |
| Szerokość (cm) | 8.5 |
| Długość (cm) | 0.85 |
| Wysokość (cm) | 3.3 |
| Głębokość (cm) | 5.9 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 9.5 x 4.5 x 6.5 |