Żarówka LED E14 6W COG barwa ciepła SPECTRUM
2 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Trzonek | E14 |
| Moc [W] | 6W |
| Prąd [mA] | 55 |
| Napięcie [V] | 230V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Strumień świetlny [lm] | 750 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700K |
| Barwa światła | ciepła |
| Kąt świecenia ° | 300° |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Wymiary [mm] | 35X99 |