Żarówka LED E27 11W GLOB G125 barwa ciepła Spectrum
4 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Trzonek | E27 |
| Moc [W] | 11W |
| Prąd [mA] | 80 |
| Napięcie [V] | 230V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Strumień świetlny [lm] | 1250 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700K |
| Barwa światła | ciepła |
| Kąt świecenia ° | 300° |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Wymiary [mm] | 125x178 |