Żarówka LED E27 8W 4000K A60 (2szt) EKZPH972
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 8W |
| Ściemnianie | Nie |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Kąt (°) | 180° |
| Strumień świetlny | 806LM |
| Żywotność (h) | 15000 |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Wysokość (cm) | 11 |
| Głębokość (cm) | 6 |
| Napięcie | 220-240V |
| Klasa efektywności energetycznej | F |