Żarówka LED E27 GLS 230V 18W barwa ciepła A70 SPECTRUM
5 sztuk
towar niedostępny
Dane techniczne
| Trzonek | E27 |
| Moc [W] | 18W |
| Prąd [mA] | 135 |
| Napięcie [V] | 230V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Strumień świetlny [lm] | 1800 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000K |
| Barwa światła | ciepła |
| Kąt świecenia ° | 180° |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Wymiary [mm] | 70x137 |