Żarówka LED E27 GLS230V 15W barwa zimna SPECTRUM
9 sztuk
towar niedostępny
Dane techniczne
| Trzonek | E27 |
| Moc [W] | 15W |
| Prąd [mA] | 85 |
| Napięcie [V] | 230V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Strumień świetlny [lm] | 1600 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 6000K |
| Barwa światła | zimna |
| Kąt świecenia ° | 270° |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Wymiary [mm] | 60x122 |