Żarówka LED E27 ST64 2W barwa ciepła RETROSHINE SpectrumSPECTRUM
5 sztuk
towar niedostępny
Dane techniczne
| Trzonek | E27 |
| Moc [W] | 2W |
| Prąd [mA] | 20 |
| Napięcie [V] | 230V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Strumień świetlny [lm] | 240 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 2400K |
| Barwa światła | ciepła |
| Kąt świecenia ° | 300° |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Wymiary [mm] | 64x140 |