Żarówka LED kulka E27 230V 4W barwa zimna SPECTRUM
8 sztuk
towar niedostępny
Dane techniczne
| Trzonek | E27 |
| Moc [W] | 4W |
| Prąd [mA] | 32 |
| Napięcie [V] | 230V |
| częstotliwość [Hz] | 50Hz |
| Strumień świetlny [lm] | 340 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 6000K |
| Barwa światła | zimna |
| Kąt świecenia ° | 160° |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Wymiary [mm] | 45x80 |