Żarówka LED line G9 SMD 220-240V 8W 750lm biała dzienna 4000K
towar niedostępny
Opis
Barwa światła:![]() | biała dzienna |
| Moc: | 8W |
Temperatura barwy światła:![]() | 4000K |
Strumień świetlny:![]() | 750lm |
| Typ mocowania: | G9 |
Napięcie zasilania:![]() | 220-240V AC |
Typ diody LED:![]() | SMD |
Kąt świecenia:![]() | 270° |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 19x19x64mm |
| Żywotność: | 30 000 godzin |
| Waga z opakowaniem: | 17g |
| Ilość cykli włącz/wyłącz: | 50000 |
| Czas nagrzewania lampy do 60%: | 1 s |
| Współczynnik strumienia świetlnego po 30 000 h świecenia: | 30 % |
| Wskaźnik oddawania barw: | RA ≥ 80 |
| Czas zapłonu: | <0,5 s |
| Współczynnik mocy lampy:: | ≥ 0,5 |
| Współpraca ze ściemniaczem: | NIE |
