Zasilacz LED 15W 12V 1,25A IP20 SLIM 70x39x31 EC20317 Eco Light
1 sztuka
towar niedostępny
Opis
Zasilacz LED o mocy 15W to niezawodne urządzenie, które zapewnia stabilne i bezpieczne zasilanie dla oświetlenia LED. Dzięki napięciu wejściowemu 220-240V AC, jest kompatybilny z większością standardowych instalacji elektrycznych. Zasilacz dostarcza napięcie wyjściowe 12V DC oraz prąd 1.25A, co zapewnia odpowiednie zasilanie dla oświetlenia LED. Stopień szczelności IP20 oznacza, że jest on przeznaczony do stosowania wewnątrz pomieszczeń, w suchych warunkach. Zasilacz jest objęty 2-letnią gwarancją, co daje pewność jego jakości i niezawodności przez długi okres czasu.
Dane techniczne
| Napięcie wejściowe | 200-240V AC |
| Zakres mocy | 15W |
| Rodzaj | Modułowy |
| Prąd wejściowy | x |
| Wymiary (mm) | 70 x 39 x 31 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Ilość terminali wejściowych | 2 |
| Ilość terminali wyjściowych | 4 |
| Producent | Eco Light |