Zasilacz do puszk fi60 2,50A 30W 12V IP67 50x50x22 EC79852 Eco Light
3 sztuki
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Napięcie wejściowe | 100-240V AC |
| Zakres mocy | 30W |
| Rodzaj | Dopuszkowy |
| Prąd wejściowy | x |
| Temperatura otoczenia | x |
| Współczynnik mocy | x |
| Wymiary (mm) | 50 x 22 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Napięcie wyjściowe | 12V DC |
| Ilość terminali wejściowych | 2 |
| Ilość terminali wyjściowych | 2 |
| Producent | Eco Light |