Żyrandol Aurum S 1xLED złoty PL0116-50 Yaskr
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Rodzaj | Wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Producent | Yaskr |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Ilość lumenow | 2312 lm |
| Moc | 27 W LED |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Regulacja kierunku światła | Nie |
| Sposób ściemniania | Triac |
| Kolekcja | Aurum |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Średnica | 60 cm |
| Max długość zwisu | 200 cm |
| Pomieszczenia | Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Klasa energetyczna | F |
| Ip | IP 20 |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Sposób montażu | Natynkowy |