Żyrandol Hartsville - 3 źródła światła FE-HARTSVILLE3 Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Żyrandol |
| Kolor dominujący | Kredowa biel |
| Kolor uzupełniający | Drewno |
| Materiał | Stal |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Hartsville |
| Długość łańcucha/przewodu | Łańcuch: 1524 mm |
| Maksymalna długość | 2121 mm |
| Minimalna długość | 597 mm |
| Szerokość | 419 mm |
| Wysokość oprawy | 473 mm |
| Średnica | 419 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 40 W |
| Kolor podsufitki | Kredowa biel |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | ogólna 2-letnia gwarancja |
| Wymiary opakowania | 28,6 x 17,1 x 44,5 cm |