LAMPA SUFITOWA EDESA LED M 9108 Nowodvorski Lighting
LAMPA SUFITOWA EDESA LED M 9108 NOWODVORSKI
Dane techniczne
| Typ | Spot |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Strumień świetlny | 530lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 19° |
| Żywotność (h) | 10000h |
| Moc maksymalna | 7W |
| IP | IP54 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Elewacja/Taras |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 9 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Wymiary opakowania | 12 x 10 x 10 cm |
Bezpieczeństwo