Lampa na szynoprzewód 3-fazowy CTLS TRACK 3 CIRCUIT 1M 8714 Nowodvorski Lighting
Szynoprzewód trójfazowy 1m czarny CTLS TRACK 3 CIRCUIT BLACK 1M 8714 8714 Nowodvorski Lighting
- to element systemu szynoprzewodowego, który wykorzystywany jest już nie tylko w biurach czy halach, ale również w domach i mieszkaniach. Szynoprzewody stały się niezwykle popularne wraz ze wzrostem popularności stylu loftowego i industrialnego. Szynoprzewód trójfazowy 1m czarny CTLS TRACK 3 CIRCUIT BLACK 1M 8714 8714 od Nowodvorski to niezbędna część do stworzenia sprawnie funkcjonującego systemu szynoprzewodowego. Szynoprzewody i potrzebne oprawy oraz akcesoria marki Nowodvorski pozwalają stworzyć niezwykłą kompozycję świetlną, która spełni swoją rolę w przestrzeni prywatnej, jak również usługowej i komercyjnej.
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Szyna natynkowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Moc maksymalna | 16A, 3,7kVA |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Do systemu Commercial Track Lights |
| Szerokość | 3.2 cm |
| Długość | 100 cm |
| Wymiary opakowania | 3.5 x 3.5 x 101 cm |
Bezpieczeństwo