Żarówka G9 BULB LED 7W 9197 Nowodvorski Lighting
Żarówka G9 BULB LED 7W 9197 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Materiał | Ceramika |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Gwint | G9 |
| Strumień świetlny | 750lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 360° |
| Żywotność (h) | 25000h |
| Moc maksymalna | 7W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Szerokość | 1.8 cm |
| Wysokość | 7.3 cm |
| Wymiary opakowania | 8 x 2.3 x 2.3 cm |
Bezpieczeństwo