Żarówka REFLECTOR LED COB GU10 R50 9180 Nowodvorski Lighting
Żarówka REFLECTOR LED COB GU10 R50 9180 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Tworzywo |
| Gwint | GU10 |
| Strumień świetlny | 600lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 50° |
| Żywotność (h) | 25000h |
| Moc maksymalna | 7W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Szerokość | 5 cm |
| Wysokość | 5.4 cm |
| Wymiary opakowania | 6 x 5.2 x 5.2 cm |
Bezpieczeństwo