Żarówka ES111 LED LENS WHITE 9214 Nowodvorski Lighting
Żarówka ES111 LED LENS WHITE 9214 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Tworzywo |
| Gwint | GU10 (ES111) |
| Strumień świetlny | 930lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła | 4000K |
| Kąt (°) | 30° |
| Żywotność (h) | 25000h |
| Moc maksymalna | 9W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Szerokość | 11.1 cm |
| Wysokość | 5.8 cm |
| Wymiary opakowania | 6.2 x 11.4 x 11.3 cm |
Bezpieczeństwo