Żarówka G9 BULB LED LENS 3W 9173 Nowodvorski Lighting
Żarówka G9 BULB LED LENS 3W 9173 Nowodvorski
Dane techniczne
| Typ | Żarówka |
| Materiał | Ceramika |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Gwint | G9 |
| Strumień świetlny | 330lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 90° |
| Żywotność (h) | 25000h |
| Moc maksymalna | 3W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Szerokość | 2.1 cm |
| Wysokość | 5.2 cm |
| Wymiary opakowania | 6.5 x 2.5 x 2.5 cm |
Bezpieczeństwo