Duża latarnia cokołowa Tournai - 2 źródła światła KL-TOURNAI3-L Elstead Lighting
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Latarnia cokołowa |
| Kolor dominujący | Szaro-brązowe |
| Materiał | Odlewane aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło z bąbelkami powietrza |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Źródło światła w zestawie | Nie |
| Rodzina | Tournai |
| Szerokość | 254 mm |
| Wysokość oprawy | 670 mm |
| Średnica | 254 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa IP | IP44 |
| Źródło zasilania | Napięcie sieciowe |
| Napięcie | 220-240 V 50 Hz |
| Oprawa z możliwością ściemniania | Kompatybilna z żarówkami ściemnialnymi |
| Maksymalna moc | 60 W |
| Zastosowanie | Zewnętrzne |
| Gwarancja | 3-letnia gwarancja antykorozyjna |
| Wymiary opakowania | 30 x 30 x 37 cm |