Lampa liniowa Led podtynkowa 4W 4000K czarna JDL-2T 579 DomenoLED
8 sztuk
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa wpuszczana |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Moc | 4W |
| Barwa światła | 4000K |
| Lm | 320 Lm |
| Zasilanie | 230V |
| Wymiary produktu | 7,5 x 4,8 x 4,5 cm |
| IP | IP20 |