Lampa ścienna kinkiet TESS 1853 SU-MA
5 sztuk
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Lampa ścienna kinkiet |
| Nazwa: | TESS 1853 |
| Wysokość: | 13 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Głębokość: | 13 cm |
| Żródło światła: | E27 (brak w komplecie) |
| Moc: | 1 x 60 W |
| Napięcie: | 230 V |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz: | biały |