Lampa wiszące Trójkąty MADERA 124W + Pilot AZ133 - 295 DomenoLED
8 sztuk
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | MADERA |
| Pilot | Tak |
| Moc | 72W |
| Barwa światła | CCT |
| Lm | 5760 Lm |
| Zasilanie | 230V |
| Kolor klosza | Mleczny |
| Wymiary produktu | 74 x 74 cm |
| IP | IP20 |