Maxlight Arya H0096 Oprawa Podtynkowa Biała
1 sztuka
Opis
Moc/Power: 1 x 8W LED 230V, 610 LM, CRI 90
Ø:9,0 cm, D: 4,8 cm,
Wykończenie/Detail finishing: białe/black
LED w komplecie/LED included 3000K
Transformator ściemnialny w komplecie/ dimmable trafo included
Kąt świecenia/beam angle: 35°
otwór montazowy Ø /cut out Ø: 7,6 mm
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Rodzaj | oprawa podtynkowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 4,8 cm |
| Średnica | 9 cm |
| Otwór montażowy | 7,6 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 8 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 610 lm |
| Kolekcja | Arya |
| Źródło światła w komplecie | Tak |