Maxlight Luxury P0370D Lampa Wisząca Złota Duża Ściemnialna
4 sztuki
Opis
Urzekająca kształtem i formą lampa wisząca Luxury, może stanowić nietuzinkową ozdobę niejednego miejsca. Prosta i minimalistyczna, a jednoczenie wpadająca łatwo w oko, nada wielu pomieszczeniom szyku i elegancji. Z serii Luxury dostępne do wyboru są większe lub mniejsze obręcze opraw, które w sposób idealny udekorują wnętrza restauracyjne jak i hotelowe
Moc/Power: 1 x 67W LED 230V, 6700 LM
Ø: 110 cm , H: max 250 cm
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material: stal nierdzewna, akryl/stainless steel
LED w komplecie/LED included 3000K
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 250 cm |
| Średnica | 110 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 67 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 6700 lmn |
| Kolekcja | Luxury |
| Źródło światła w komplecie | Tak |