Naświetlacz NOCTIS LUX 2 20W IP65 czarny SLI029038NW Spectrum
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 20 W |
| Prąd [mA] | 90 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | I |
| Strumień świetlny [lm] | 1750/1820 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt świecenia ° | 100° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium, szkło |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | CZARNY |
| Wymiary [mm] | 95x120x25 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny / zewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | F |