ONTARIO LED plafon duży LED LED IP20 | 3574 Argon
2 sztuki
towar niedostępny
Opis
Rodzaj: plafon duży led, Producent: Argon
Seria: ONTARIO LED, Kolor: biały , Materiał: stal lakierowana, szkło
Typ źródła światła: LED / 230V / 4500 lm / 3000K, Maksymalna moc oprawy: 1 x 40,5W
Wysokość / długość (mm): 70, Szerokość (mm): 450, Głębokość (mm): 450
Stopień ochrony: IP20, Klasa efektywności energetycznej: A++ - A LED
Możliwość wymiany źródła światła: Nie, Źródła światła w komplecie: Zintegrowany
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Plafon duży led |
| Kolor dominujący | Biały struktura |
| Materiał | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc źródła światła | 22,8 W |
| Kolekcja | ONTARIO LED |
| Napięcie | 230V |
| Barwa światła | 3000K |
| Lm | 4370 lm |
| IP | IP20 |
| Uwagi dodatkowe | możliwość zastosowania modułu LED o temperaturze barwowej 4000K - nieodpłatnie |
| Wysokość (mm) | 70 |
| Szerokość (mm) | 450 |
| Głębokość (mm) | 450 |
| Wymiary opakowania (mm) | 110 x 535 x 535 |
Bezpieczeństwo