Kinkiet AMALFI GOLD I 9155 Nowodvorski
KINKIET AMALFI GOLD 9155 NOWODVORSKI
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Z regulacją |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Stal |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Odstawalność od ściany | 18-22 cm |
| Styl | Industrialny |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Wymiary opakowania | 19 x 21 x 33 cm |
Bezpieczeństwo