Lampa wiszaca STICKS gold 9076 Nowodvorski
1 sztuka
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Stal |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Moc maksymalna | 5x60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Industrialny |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Wysokość | max 120 cm |
| Wymiary opakowania | 99 x 13 x 13 cm |
Bezpieczeństwo