KINKIET ŁAZIENKOWY LOT 12W 4000K 60CM CZARNY UNO-BH-012 - 362 DomenoLED
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | LOT |
| Moc | 12W |
| Barwa światła | 4000K |
| Lm | 960lm |
| Żywotność | 30 000 h |
| Zasilanie | 230V |
| Wymiary produktu | 60 x 17 x 5 cm |
| IP | IP44 |