Lampa dekoracyjna RING 80W DL-Z01 biała - 884 DomenoLED
3 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | RING |
| Pilot | Tak |
| Moc | 80W |
| Barwa światła | CCT |
| Lm | 6400 Lm |
| Zasilanie | 230V |
| Kolor klosza | Mleczny |
| Wymiary produktu | 80 x 49,5 cm |
| IP | IP20 |