Lampa meblowa biała CABINET MEBLOWA 18W liniowa SLI040021NW Spectrum
5 sztuk
towar niedostępny
Opis
Moc: 18 W
Prąd: 140 mA
Napięcie: 230 V
Klasa energetyczna: F
Zużycie energii: 18 kWh/1000h
Częstotliwość: 50 Hz
Zasilacz w komplecie: +
Współczynnik mocy: 0.5
Strumień świetlny użytkowy: 1800 lm (360)°
Strumień świetlny: 1800 lm (360)°
Skuteczność świetlna: 100 lm/W
Barwa światła: Neutralna
Kąt rozsyłu światła: 120 °
Zakres temperatur pracy: -20/+40 °C
Trwałość: 17000 h
Materiał obudowy: PC
Klasa szczelności: IP20
Kolor: SREBRNY
Waga: 0.398 kg
Sposób montażu: Natynkowy
Zastosowanie: INT
Gwarancja: 2 lata
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 18 W |
| Prąd [mA] | 140 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | II |
| Strumień świetlny [lm] | 1800 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Pc |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | SREBRNY |
| Wymiary [mm] | 1183x21x32 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | F |