Maxlight Diamante II W0204 Kinkiet
2 sztuki
Opis
Niezależnie od tego, czy poszukiwany jest plafon, lampa wisząca czy kinkiet, rodzina lamp Diamante pozwala mieć je wszystkie. Oprawa ta udekoruje domowe pomieszczenia bogatym wykończeniem w postaci szklanych kryształów. Mleczne szkło sprawi, że światło nie będzie rażące, lecz idealnie nada się tam, gdzie ma panować ciepły klimat.
Moc/Power: 1 x 42W G9 230V
W: 16 cm
H: 12 cm
D: 9 cm
Wykończenie/Detail finishing: chrom/chrome
Materiał/Material/: metal, szkło/metal, glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded"
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość | 9 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 42 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Diamante |
| Źródło światła w komplecie | Nie |