Naświetlacz solarny LED 10W 1000lm barwa zimna IP54 pomarańczowy Spectrum
1 sztuka
towar niedostępny
Dane techniczne
| Trzonek | wbudowany LED |
| Moc [W] | 10W |
| Napięcie [V] | 3,7V |
| Strumień świetlny [lm] | 1000 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 6000K |
| Barwa światła | zimna |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | PC+PC |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Wymiary [mm] | 235x175x40 |