Oprawa Freshline 560mm transparent Nabiał, 24V, 9W SLI039001D Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 9 W |
| Prąd [mA] | 360 mA |
| Napięcie [V] | 24 |
| częstotliwość [Hz] | DC |
| Klasa ochronności PP | III |
| Strumień świetlny [lm] | 800 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 6000 K |
| Barwa światła | Zimna |
| Kąt świecenia ° | 120° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium, plastik |
| Klasa szczelności | IP40 |
| Kolor | SREBRNY |
| Wymiary [mm] | 20X15X560 |
| Wersje montażu | Natynkowy |
| Gwarancja | 2 lata |