Reflektor na szynę 3 fazową ANDROMEDA 25W 60° biały SLI033019WW_PW Spectrum
towar niedostępny
Dane techniczne
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Moc [W] | 25 W |
| Prąd [mA] | 120 mA |
| Napięcie [V] | 230 V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Klasa ochronności PP | I |
| Strumień świetlny [lm] | 2600 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt świecenia ° | 36, 60° |
| Zakres temperatur | -20/+40 °C |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Materiał obudowy | Aluminium, plastik |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary [mm] | 170 x 160 x 74 |
| Wersje montażu | Na szynę 3 fazową/obwodową |
| Zastosowanie | Wewnętrzny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Klasa energetyczna | E |