Żarówka LED E14 kulka230V 5,5W COG barwa neutralna SPECTRUM
3 sztuki
towar niedostępny
Dane techniczne
| Trzonek | E14 |
| Moc [W] | 5,5W |
| Prąd [mA] | 36 |
| Napięcie [V] | 230V |
| częstotliwość [Hz] | 50HZ |
| Strumień świetlny [lm] | 700 lm |
| Temperatura barwowa [K] | 4000K |
| Barwa światła | neutralna |
| Kąt świecenia ° | 300° |
| Trwałość [h] | 17000 h |
| Wymiary [mm] | 45X78 |